تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ | شناسه مطلب : ۲۲۲۲۳ | تعداد بازدید :

سيزدهمين دوره جايزه ادبي جلال‌آل‌احمد فراخوان داد

۱۰آبان مهلت ارسال اثر

سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد فراخوان داد

فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد از سوی دبیرخانه این جایزه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت می کند آثار خود را در چهار گروه «داستان بلند و رمان»، «مجموعه داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

 

بر اساس فراخوان این جایزه، کتاب ها باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۸ منتشر و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در داخل کشور به چاپ رسیده باشند.

 

نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران می توانند ۳ نسخه از هر کتاب را تا  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ به دبیرخانه جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی(پنجم)، پلاک ۶، کدپستی ۱۵۸۵۶۳۴۹۷۱، دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۱۸۶۴۶ داخلی ۲۱۸ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی www.jalalprize.ir مراجعه کنند.  

 

گفتنی است، سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد، پاییز سال جاری برگزار می شود.

 

پیش از این ابراهیم محمد حسن بیگی و مصطفی راضی جلالی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب به عنوان دبیر علمی و دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند و اعضای هیئت علمی این رویداد ادبی طی روزهای آینده معرفی می شوند.

 


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *