تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ | شناسه مطلب : ۲۱۰۲۵ | تعداد بازدید : ۳۷

نقد و بررسي و رونمايي كتاب"معمار عمارت" در خانه كتاب

پخش در فضای مجازی

نقد و بررسی و رونمایی کتاب"معمار عمارت" در خانه کتاب

نشست نقد و بررسی و رونمایی کتاب"معمار عمارت؛ دفتر حساب مدیران مالی خانواده" یکشنبه ۲۸اردیبهشت ماه به صورت زنده از طریق اینستاگرام موسسه خانه کتاب پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، کتاب "معمار عمارت؛ دفتر حساب مدیران مالی خانواده" یک شنبه ۲۸اردیبهشت ماه با حضور کمیل رودی مولف کتاب و مدیر آکادمی هوش مالی، سیدنظام الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی نماینده و رییس سابق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مریم جلالی مدرس دانشگاه، پژوهشگر و منتقد در موسسه خانه کتاب نقد و بررسی و رونمایی خواهد شد. این نشست همزمان به صورت زنده از طریق اینستاگرام این موسسه به نشانی khaneyeketab@ پخش می شود.

 کتاب"معمار عمارت" به زبان ساده مفاهیم مالی را برای خانواده شرح می دهد تا نگاهی کلی به همه ابعاد آن داشته باشند. شاید خواندن این کتاب زمان زیادی نبرد اما ممکن است که نگاه ها و رفتارهای ما را برای یک عمر به چالش بکشد و آنگاه بخواهید تغییر و تحولی در آن ایجاد کنید. این کتاب از سوی «انتشارات قدیانی» و با همکاری «آکادمی هوش مالی» منتشر شده است.

نشست نقد و بررسی و رونمایی کتاب"معمار عمارت؛  دفتر حساب مدیران مالی خانواده"  یکشنبه ۲۸اردیبهشت ماه ساعت ۱۱به صورت زنده از طریق اینستاگرام موسسه خانه کتاب به نشانی khaneyeketab@ پخش خواهد شد.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *