تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ | شناسه مطلب : ۲۰۴۷۳ | تعداد بازدید : ۸۴

پيام تبريك مديرعامل خانه كتاب به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد

پیام تبریک مدیرعامل خانه کتاب به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل موسسه خانه کتاب به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار این روز را به فعالان رسانه‌ای، استادان این عرصه، روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها در حوزه‌ فرهنگ و کتاب تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ در متن پیام نیکنام حسینی پور به مناسبت روز خبرنگار آمده است: «روز خبرنگار، روز  قدردانی از کوشش های صادقانه خبرنگارانی است که برای دسترسی، تولید و انتشار اطلاعات از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و با رعایت اخلاق حرفه‌ای و هنر بیان موجب رشد و ارتقای حوزه فعالیت خود می شوند. 
خبرنگاران حوزه کتاب به عنوان رکن چهارم دموکراسی چشم،گوش و زبان مردم هستند که با نظارت و آگاهی بخشی نقشی اساسی در کیفی سازی برنامه های حوزه کتاب دارند. خبرنگاران این حوزه بازتاب دهنده صدای کتاب، کتابفروشان، ناشران، اهالی قلم و همه حلقه های نشر و چراغ هدایت و راهنمای مسئولان جهت شناسایی نقاط تاریک و نقاط ضعف این حوزه هستند.
از خبرنگاران حوزه کتاب انتظار می رود با پویایی، همه‌جانبه‌نگری،خلاقیت، جست وجوگری و پیگیری بسیاری از  مشکلات امروز حوزه کتاب، در راستای رفع این موانع و مشکلات قدم بردارند و امیدوارم مدیران فرهنگی بخصوص نهادهایی که با کتاب سر و کار دارند با سعه صدر بیشتری خبرنگاران این حوزه را ببینند و از نقد خودشان نهراسند، که نقد باعث ارتقاء می گردد و البته خبرنگاران عزیز نیز باید بین نقد و تخریب و انتقاد تفاوت قائل شوند و بیاید سال ۹۸ را سال نقد در همه حوزه ها، چه در ساختارها و چه در فعالیت ها قرار دهیم و عهد ببندیم که خبرنگاران را از پوشش اخبار حوزه های کتاب منع نکنیم. 
از همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای شایسته، فهیم، متعهد و بی ادعای حوزه کتاب به واسطه تلاش و همراهی شان با موسسه خانه کتاب صمیمانه سپاسگزارم.»


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *