تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ | شناسه مطلب : ۱۸۲۲۷ | تعداد بازدید : ۲۰۶

راه اندازي پويش اهداي كتاب به مناطق سيل زده كشور

از سوی خانه کتاب صورت گرفت؛

راه اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده کشور

موسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده را راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، به‌دنبال وقوع سیل در تعدادی از استان های کشور، این موسسه با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده را راه اندازی می کند.  
ناشران، اهل قلم و علاقمندان می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را از طریق این موسسه به مناطق سیل زده کشور اهدا کنند. این کتاب‌ها پس از تفکیک و دسته‌بندی به استان های سیل زده ارسال خواهند شد.
شایان ذکر است که تعدادی از نویسندگان کودک و نوجوان با حضور در این مناطق، در اجرای برنامه های فرهنگی همچون اهدای کتاب، ، قصه‌گویی، کتاب‌خوانی و شعرخوانی شرکت می کنند. 

علاقه‌مندان به گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و ایجاد شور و نشاط در این مناطق  می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، نبش کوچه کیهان، ساختمان فجر، واحد توزیع و امور مشترکین موسسه خانه کتاب ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۱۸۶۵۳ تماس بگیرند.
همچنین، در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران علاقمندان می توانند کتاب های خود را به این مناطق اهدا کنند که جزییات بیشتر آن در روز های آینده اعلام می شود.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *