تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ | شناسه مطلب : ۱۸۲۱۷ | تعداد بازدید : ۱۲۲

نشست هاي تخصصي حوزه كتاب به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامي

با همکاری موسسه خانه کتاب برگزار می شود

نشست های تخصصی حوزه کتاب به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی

هفته هنر انقلاب اسلامی همزمان با سالروز شهادت مرتضی آوینی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، نشست های تخصصی حوزه کتاب به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی  با همکاری موسسه خانه کتاب در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می شود.

نشست تخصصی بررسی «شعر طنز بعد از انقلاب»سه شنبه(۲۰ فروردین ماه) با حضور یوسفعلی میرشکاک، مرتضی امیری اسفندقه، ناصر فیض و اکبر کتابدار  در سرای کتاب موسسه خانه کتاب برگزار می شود.

همچنین، رضا ساکی و اسماعیل امینی چهارشنبه(۲۱ فروردین ماه) ساعت ۱۷ به بررسی «مطبوعات طنز بعد از انقلاب» در سرای اهل قلم می پردازند.

«داستان طنز بعد از انقلاب با نگاه به سه گانه کتاب های طنز مهرداد صدقی»، شنبه (۲۴ فروردین ماه) با حضور علی زراندوز، رضا ساکی، مهدی فرج اللهی و مهرداد صدقی بررسی می شود.

«نقد آثار ترجمه شده از فارسی به زبان مقصد در سه سال اخیر» از دیگر نشست هایی است که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی یک شنبه (۲۵ فروردین ماه) ساعت ۱۷ در سرای اهل قلم برگزار می شود. در این نشست محمد کریمی بهبهانی حضور خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست‌ها می‌توانند به سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲ و  سرای کتاب واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، پلاک ۱۰۸۰ مراجعه کنند.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *