تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ | شناسه مطلب : ۱۸۰۳۶ | تعداد بازدید : ۹۵

فراخوان شركت در جشنواره استاني كتاب خراسان جنوبي

خراسان جنوبی

فراخوان شركت در جشنواره استانی كتاب خراسان جنوبی

سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی فراخوان داد.

به گزارش  روابط عمومی موسسه خانه كتاب، سومین جشنواره استانی كتاب خراسان جنوبی با هدف شناسایی و معرفی كتاب های برتر، كمك به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مكتوب استان، حفظ اصالت، استقلال و هویت فرهنگی، حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص كتاب برگزار می‌شود.

آثار ارسالی باید در بازه زمانی مهر ۹۶ تا پایان آذر ۹۷ برای اولین بار چاپ و منتشر شده باشند و این آثار شامل تالیف، ترجمه،‌ گردآوری، احیا، تصنیف و تصحیح متون است و پدیدآورندگان استانی صاحب اثر  باید ساكن استان باشند و پدید‌آورندگان صاحب اثر كه در رابطه با استان خراسان جنوبی تالیفاتی داشته باشند، می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند

 همچنین، آثار ارسالی در همه موضوعات مورد پذیرش بوده و این آثار برگشت داده نمی‌شود و دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب ارسالی برای مقاصد فرهنگی، هنری و اقتصادی استفاده كند.

گفتنی است، به آثاری كه با محورها و موضوعات فراخوان همخوانی نداشته باشند؛ ترتیب اثر داده نمی شود و دبیرخانه جشنواره، تعهدی در قبال برگشت و ارسال آثار نخواهد داشت.

علاقمندان می توانند علاوه بر تكمیل فرم درخواست شركت در جشنواره، ۳ جلد از كتاب به همراه كپی شناسنامه و كارت ملی مولف به همراه یك قطعه عكس به دبیرخانه جشنواره ارسال كنند.

آخرین مهلت ارسال آثار و فرم شركت در جشنواره به همراه مدارك، اول دی ‌سال جاری است و اختتامیه همزمان با هشتم اسفند برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است كه به آثاری كه بعد از تاریخ مذكور دریافت شوند، ترتیب اثر داده نمی شود.

شركت كنندگان شهرستان های استان خراسان جنوبی می توانند اثر خود را به همراه مدارك مورد نیاز در زمان تعیین شده به اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل سكونت خود تحویل دهند.

دبیرخانه سومین جشنواره استانی كتاب خراسان جنوبی در خراسان جنوبی، بیرجند، خیابان شهید محلاتی، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، معاونت فرهنگی، كارشناس كتاب واقع است


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *