تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ | شناسه مطلب : ۱۸۰۳۶ | تعداد بازدید : ۱۴۷

فراخوان شركت در جشنواره استاني كتاب خراسان جنوبي

خراسان جنوبی

فراخوان شرکت در جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی

سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی فراخوان داد.

به گزارش  روابط عمومی موسسه خانه کتاب، سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی با هدف شناسایی و معرفی کتاب های برتر، کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب استان، حفظ اصالت، استقلال و هویت فرهنگی، حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب برگزار می‌شود.

آثار ارسالی باید در بازه زمانی مهر ۹۶ تا پایان آذر ۹۷ برای اولین بار چاپ و منتشر شده باشند و این آثار شامل تالیف، ترجمه،‌ گردآوری، احیا، تصنیف و تصحیح متون است و پدیدآورندگان استانی صاحب اثر  باید ساکن استان باشند و پدید‌آورندگان صاحب اثر که در رابطه با استان خراسان جنوبی تالیفاتی داشته باشند، می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند

 همچنین، آثار ارسالی در همه موضوعات مورد پذیرش بوده و این آثار برگشت داده نمی‌شود و دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب ارسالی برای مقاصد فرهنگی، هنری و اقتصادی استفاده کند.

گفتنی است، به آثاری که با محورها و موضوعات فراخوان همخوانی نداشته باشند؛ ترتیب اثر داده نمی شود و دبیرخانه جشنواره، تعهدی در قبال برگشت و ارسال آثار نخواهد داشت.

علاقمندان می توانند علاوه بر تکمیل فرم درخواست شرکت در جشنواره، ۳ جلد از کتاب به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی مولف به همراه یک قطعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار و فرم شرکت در جشنواره به همراه مدارک، اول دی ‌سال جاری است و اختتامیه همزمان با هشتم اسفند برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که به آثاری که بعد از تاریخ مذکور دریافت شوند، ترتیب اثر داده نمی شود.

شرکت کنندگان شهرستان های استان خراسان جنوبی می توانند اثر خود را به همراه مدارک مورد نیاز در زمان تعیین شده به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل سکونت خود تحویل دهند.

دبیرخانه سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی در خراسان جنوبی، بیرجند، خیابان شهید محلاتی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، معاونت فرهنگی، کارشناس کتاب واقع است


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *