تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ | شناسه مطلب : ۱۷۹۰۳ | تعداد بازدید : ۸۷

طرح «كتابگرد، كتابت را جاي بگذار» با هدف ترويج مطالعه در سازمان‌ها

سازمان تحقيقات،‌ آموزش و ترويج كشاورزي

طرح «كتابگرد، كتابت را جاي بگذار» با هدف ترويج مطالعه در سازمان‌ها

«کتابگرد، کتابت را جای بگذار» طرحی است که بر اساس آن مراجعان به سازمان تحقیقات،‌ آموزش و ترویج کشاورزی می‌توانند در زمان انتظار به مطالعه کتاب‌ بپردازند.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب به نقل از ستاد خبري بيست و ششمين هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران، سازمان تحقيقات،‌ آموزش و ترويج كشاورزي برنامه‌اي تحت عنوان برنامه «كتابگرد، كتابت را جاي بگذار» را براي هفته كتاب برنامه‌ريزي كرده است. اين طرح قرار است با هدف ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني در ميان كارمندان،‌ پژوهشگران و مراجعان به اجرا شود.
 
بر اساس اين طرح، كارمندان و پژوهشگران اين سازمان كتاب‌هاي خود را در قفسه تعبيه شده در جلو درب ورودي سازمان در طبقه همكف ستاد قرار مي‌دهند و ديگر كارمندان و شاغلان با توجه به علاقه‌مندي اين كتاب‌ها را مطالعه مي‌كنند و دوباره به كتابخانه تحويل مي‌دهند. البته اين كتاب‌ها در كتابخانه كوچكي به غير از كتابخانه مركزي اين سازمان نگهداري مي‌شوند.
 
اين طرح نه تنها در هفته كتاب بلكه قرار است در تمام طول سال اجرا شود. از اين رو مراجعان به سازمان تحقيقات،‌ آموزش و ترويج كشاورزي مي‌توانند در زمان انتظار به مطالعه اين كتاب‌ها بپردازند.
 

بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران با شعار «حال خوش خواندن» از تاريخ ۲۴ آبان تا ۱ آذرماه با مشاركت بيش از ۵۰ نهاد و سازمان در سراسر كشور برگزار مي‌شود.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *