تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ | شناسه مطلب : ۱۷۸۵۰ | تعداد بازدید : ۱۸۱

انتصاب اعضاي شوراي رسانه اي بيست و ششمين دوره هفته كتاب

بیست و ششمین دوره هفته كتاب

انتصاب اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته كتاب

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور احکام جداگانه، اعضای شورای رسانه ای این دوره از هفته کتاب را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه كتاب به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران، با حكم نیكنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه خانه كتاب و دبیر بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران، اعضای شورای رسانه ای این رویداد فرهنگی منصوب شدند.
بر اساس احكام صادرشده، حجت السلام و المسلمین محمدرضا زائری، علی رضا بهرامی، نیلوفر زندیان، حمیدرضا مدقق، كیوان امجدیان، افشین داورپناه، سیدمحمد طباطبایی، مرتضی بریری و حسام آبنوس به عنوان اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
متن حكم اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است: «بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران با هدف رونق بخشیدن فرهنگ مطالعه در حالی در سراسر كشور برگزار خواهد شد كه دست یافتن به اهداف این هفته فرهنگی و ملی جز با یاری، مساعدت و مشاركت اهالی رسانه ممكن نیست. ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران به منظور برنامه ریزی برای فعالیت های رسانه ای این هفته، نیازمند تعامل سازنده، همفكری، ارایه پیشنهادهای مفید و ارزنده و استفاده از تجربیات صاحبنظران حوزه رسانه است. نظر به توانمندی، سوابق ارزشمند و نگاه كارشناسانه جنابعالی بر امور رسانه ای به موجب این حكم به سمت «عضو شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران » منصوب می شوید.» در همین راستا، نخستین جلسه اعضای شورای رسانه ای هفته كتاب سه شنبه(۱۷ مهرماه) با حضور نیكنام حسینی پور، دبیر بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران در موسسه خانه كتاب برگزار شد.
در این جلسه نیكنام حسینی پور، بر استفاده از خرد جمعی در همه حوزه ها برای برگزاری برنامه های هفته كتاب تاكید كرد و گفت: باید از ظرفیت های مختلف رسانه ها برای مردمی كردن برنامه های هفته كتاب استفاده كرد.
دبیر بیست و ششمین دوره هفته كتاب بیان كرد:همزمانی این دوره از هفته كتاب با هفته وحدت و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بستر مناسبی برای برگزاری برنامه های متنوع در سراسر كشور محقق می كند.
در ادامه این جلسه، اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته كتاب برنامه های پیشنهادی خود را برای فعالیت های اطلاع رسانی بیست و ششمین دوره هفته كتاب ارائه و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر كشور برگزار می‌شود.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *