تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ | شناسه مطلب : ۱۷۸۴۶ | تعداد بازدید : ۱۲۸

مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني هفته كتاب منصوب شد

از سوی دبیر هفته كتاب

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هفته كتاب منصوب شد

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی مرتضی بریری، مدیر روابط عمومی موسسه خانه کتاب را به عنوان مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی هفته کتاب منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه كتاب به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران، بر اساس حكم صادرشده مرتضی بریری به عنوان «مدیر كمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب شد.
در متن حكم نیكنام حسینی پور آمده است:
«نظر به ضرورت برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی دقیق فعالیت‌های هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران به موجب این حكم به سمت «مدیر كمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.
امید است با بهره‌گیری از نظرات اعضای شورای رسانه‌ای این دوره از هفته كتاب و برنامه‌ریزی هدفمند در كمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی، با استفاده از ظرفیت‌های موجود در موسسه خانه كتاب، معاونت‌های تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعامل با سازمان‌ها، نهادها و تشكل‌های عضو ستاد برگزاری هفته كتاب و همچنین تعامل سازنده با رسانه‌های كشور اعم از مكتوب، خبرگزاری‌ها، رادیو و تلویزیون، سایت‌های خبری و رسانه‌های نوین و همچنین خبرنگاران پُر تلاش، توانمند و اثرگذار حوزه كتاب و فرهنگ، در اجرای سیاست‌های ابلاغی شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته كتاب در زمینه اطلاع رسانی موفق باشید.»
بر اساس این گزارش، روابط عمومی موسسه خانه كتاب مسئولیت روابط عمومی بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارد.
بیست و ششمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر كشور برگزار می‌شود.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *