تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ | شناسه مطلب : ۱۷۷۴۸ | تعداد بازدید : ۲۱۹

كتاب«الف لام خميني» رونمايي مي شود

به همت خانه كتاب؛

كتاب«الف لام خميني» رونمايي مي شود

کتاب«الف لام خمینی» دوشنبه (۲۲مردادماه) در راستای برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به همت موسسه خانه کتاب در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب، آئين رونمايي از كتاب«الف لام خميني» دوشنبه (۲۲مردادماه) با حضور جمعي از اهالي قلم و مسئولان فرهنگي در پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري برگزار مي شود

كتاب «الف لام خميني» از سوي موسسه مطالعات و پژوهش‌هاي سياسي منتشر شده است و با معرفي خاندان امام خميني آغاز مي شود و سير زندگي روح الله را از تولد، نشو و نما، تحصيل در زادگاه، ادامه درس آموزي در اراك و مهاجرت به حوزه علميه قم پي مي گيرد.

مي توان اين زندگينامه را به دو بخش كلي تقسيم كرد. اول، زندگي علمي حضرت روح الله خميني در قم كه بيش از چهل سال از عمر او را در بر گرفت. امام خميني در اين چهار دهه درس گرفت، درس داد، نوشت و ماترك چشمگيري از منشورات و شاگردان به جا گذاشت. دوم، زندگي سياسي حضرت امام است كه از اواسط سال ۱۳۴۱ شمسي آغاز مي شود و با فراز و نشيب هاي فراوان شانزده سال بعد، به پيروزي نهضت اسلامي در سال ۱۳۵۷ مي رسد.

علاقمندان براي حضور در آئين رونمايي از كتاب «الف لام خميني» مي توانند دوشنبه (۲۲ مردادماه) ساعت ۱۷ به پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري واقع در خيابان انقلاب اسلامي، خيابان برادران مظفرجنوبي، سالن همايش هاي پژوهشكده فرهنگ،هنر و معماري مراجعه كنند.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *