تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ | شناسه مطلب : ۱۷۷۴۳ | تعداد بازدید : ۳۷۵

مسابقه «ملي كارتون و كاريكاتور» برگزار مي شود

به همت خانه كتاب؛

مسابقه «ملي كارتون و كاريكاتور» برگزار مي شود

خانه کتاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کارتون و کاریکاتور با موضوع کتاب را همزمان با هفته کتاب برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ موسسه خانه كتاب از تمام هنرمندان كاريكاتوريست و كارتونيست دعوت مي كند به مناسبت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي در مسابقه طراحي كارتون با موضوع «كتاب» شركت كنند.

علاقمندان مي توانند حداكثر سه اثر با موضوع كتاب را به همراه بيوگرافي(حداكثر ۲۰۰ كلمه) شماره تلفن، نشاني كامل و در اندازه آ.س(۷/۲۹ در ۴۲ سانتي متر) و فرمت jpeg/۳۰۰dpi تا ۲۵ شهريور ماه ۱۳۹۷ به نشاني خيابان انقلاب اسلامي، كوچه خواجه نصير، شماره ۲، طبقه دوم ارسال كنند.

لازم به ذكر است كه آثار ناقص از دور مسابقه حذف خواهند شد و آثار ارسالي نبايد قبلا منتشر شده و يا جايزه گرفته باشد.

همچنين، در اين مسابقه نفر اول جايزه ۴۰ ميليون ريالي، نفر دوم جايزه ۲۰ ميليون ريالي و نفر سوم جايزه ۱۰ ميليون ريالي دريافت مي كند.

هادي حيدري، دبيري اين دوره از مسابقه «ملي كارتون و كاريكاتور كتاب» را بر عهده دارد  و كامبيز درم بخش، حسن كريم زاده و محمدرضا دوست محمدي داوران مسابقه «ملي كارتون و كاريكاتور كتاب» هستند.  

گفتني است حق استفاده از آثار براي موسسه خانه كتاب محفوظ است و آثار راه يافته به بخش نمايشگاه، در قالب كتاب نفيس منتشر و به هنرمنداني كه آثارشان در كتاب درج شده باشد تقديم مي شود.  


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *