تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ | شناسه مطلب : ۱۷۷۴۳ | تعداد بازدید : ۴۴۰

مسابقه «ملي كارتون و كاريكاتور» برگزار مي شود

به همت خانه كتاب؛

مسابقه «ملی كارتون و كاریكاتور» برگزار می شود

خانه کتاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کارتون و کاریکاتور با موضوع کتاب را همزمان با هفته کتاب برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه كتاب؛ موسسه خانه كتاب از تمام هنرمندان كاریكاتوریست و كارتونیست دعوت می كند به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مسابقه طراحی كارتون با موضوع «كتاب» شركت كنند.

علاقمندان می توانند حداكثر سه اثر با موضوع كتاب را به همراه بیوگرافی(حداكثر ۲۰۰ كلمه) شماره تلفن، نشانی كامل و در اندازه آ.س(۷/۲۹ در ۴۲ سانتی متر) و فرمت jpeg/۳۰۰dpi تا ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، كوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم ارسال كنند.

لازم به ذكر است كه آثار ناقص از دور مسابقه حذف خواهند شد و آثار ارسالی نباید قبلا منتشر شده و یا جایزه گرفته باشد.

همچنین، در این مسابقه نفر اول جایزه ۴۰ میلیون ریالی، نفر دوم جایزه ۲۰ میلیون ریالی و نفر سوم جایزه ۱۰ میلیون ریالی دریافت می كند.

هادی حیدری، دبیری این دوره از مسابقه «ملی كارتون و كاریكاتور كتاب» را بر عهده دارد  و كامبیز درم بخش، حسن كریم زاده و محمدرضا دوست محمدی داوران مسابقه «ملی كارتون و كاریكاتور كتاب» هستند.  

گفتنی است حق استفاده از آثار برای موسسه خانه كتاب محفوظ است و آثار راه یافته به بخش نمایشگاه، در قالب كتاب نفیس منتشر و به هنرمندانی كه آثارشان در كتاب درج شده باشد تقدیم می شود.  


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *