تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ | شناسه مطلب : ۱۶۶۶۶ | تعداد بازدید : ۳۰۹

اجراي طرح راه اندازي گذر فرهنگ «كتاب» در تهران

گذر فرهنگ «كتاب»

اجراي طرح راه اندازي گذر فرهنگ «كتاب» در تهران

اجرای طرح راه اندازی گذر فرهنگ «کتاب» در تهران به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ نشست راه اندازي گذر فرهنگ در تهران عصر ديروز (۷ خرداد ماه) با حضور احمد مسجدجامعي؛ عضو شوراي اسلامي شهر تهران، نيكنام حسيني پور؛مديرعامل خانه كتاب، نصرالله آباديان؛شهردار منطقه يازده و جعفر رحمان زاده؛ مدير عامل شركت توسعه فضاهاي فرهنگي شهرداري تهران در موسسه خانه كتاب برگزار شد.

در اين نشست مسجدجامعي به سابقه تاريخي گذر فرهنگ در خيابان شهريار، حدفاصل خيابان هاي حافظ وليعصر تهران اشاره كرد و گفت: اين طرح در برنامه چهارم توسعه پيش بيني شده بود و مطالعات آن در همان زمان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به نتيجه رسيد.

وي ادامه داد: در سومين دوره شوراي اسلامي شهر تهران سند ديگري در اين راستا براي مديريت شهري مصوب شد. در سال گذشته اعتبار اجراي آن در بودجه شهرداري منطقه ۱۱ گنجانده شد و اميدواريم امسال شاهد بهره برداري از اين پياده راه باشيم.

در اين نشست،  راه اندازي اين گذر و عملياتي شدن آن مورد تاكيد قرار گرفت و مقرر شد فاز نخست اين طرح تا پايان سال جاري مورد بهره برداري قرار گيرد. اين طرح در فاز نخست فاصله ميان تئاتر شهر تا تالار وحدت و سپس راسته كتابفروشان خيابان انقلاب را در بر مي گيرد.

 


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *