تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ | شناسه مطلب : ۱۶۶۶۶ | تعداد بازدید : ۳۹۴

اجراي طرح راه اندازي گذر فرهنگ «كتاب» در تهران

گذر فرهنگ «کتاب»

اجرای طرح راه اندازی گذر فرهنگ «کتاب» در تهران

اجرای طرح راه اندازی گذر فرهنگ «کتاب» در تهران به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ نشست راه اندازی گذر فرهنگ در تهران عصر دیروز (۷ خرداد ماه) با حضور احمد مسجدجامعی؛ عضو شورای اسلامی شهر تهران، نیکنام حسینی پور؛مدیرعامل خانه کتاب، نصرالله آبادیان؛شهردار منطقه یازده و جعفر رحمان زاده؛ مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در این نشست مسجدجامعی به سابقه تاریخی گذر فرهنگ در خیابان شهریار، حدفاصل خیابان های حافظ ولیعصر تهران اشاره کرد و گفت: این طرح در برنامه چهارم توسعه پیش بینی شده بود و مطالعات آن در همان زمان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نتیجه رسید.

وی ادامه داد: در سومین دوره شورای اسلامی شهر تهران سند دیگری در این راستا برای مدیریت شهری مصوب شد. در سال گذشته اعتبار اجرای آن در بودجه شهرداری منطقه ۱۱ گنجانده شد و امیدواریم امسال شاهد بهره برداری از این پیاده راه باشیم.

در این نشست،  راه اندازی این گذر و عملیاتی شدن آن مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد فاز نخست این طرح تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد. این طرح در فاز نخست فاصله میان تئاتر شهر تا تالار وحدت و سپس راسته کتابفروشان خیابان انقلاب را در بر می گیرد.

 


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *