تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ | شناسه مطلب : ۱۶۶۵۰ | تعداد بازدید : ۳۰۴

قدرداني مدير عامل خانه كتاب از رسانه ها

با پايان سي و يكمين نمايشگاه كتاب صورت گرفت

قدرداني مدير عامل خانه كتاب از رسانه ها

مدیر عامل خانه کتاب با ارسال پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از عکاسان و خبرنگاران اعم از تصویری و مکتوب که با جدیت و تلاشی خستگی‌ناپذیر درصدد پوشش صحیح اخبار نمایشگاه برآمدند، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب در متن پيام نيكنام حسيني پور آمده است

«جامعه فرهنگي كشور بر خود مي بالد كه افرادي پاك نهاد و نيكوسرشت به پشتوانه توانايي و دانايي براي توسعه فرهنگي كشور، همت خويش را به كار گرفته‌اند و مجدانه تلاش مي‌كنند.

در اين ميان خبرنگاران، عكاسان و نمايندگان رسانه‌ها اعم از روزنامه‌ها، مجلات، راديو، تلويزيون و خبرگزاري‌ها در طول ايام برگزاري سي و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران با انعكاس فعاليت‌ بخش‌هاي مختلف نمايشگاه كتاب به عنوان بزرگترين رويداد فرهنگي كشور و موسسه خانه كتاب، نقش مهمي در اطلاع‌رساني و انعكاس برنامه‌هاي اين دوره از نمايشگاه داشتند.

زحمات و خدمات شما را در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران ارج مي‌نهم و با اذعان به اين كه شكوه و رونق اين رويداد فرهنگي در گرو تلاش خستگي‌ناپذير اصحاب رسانه بوده است و همه مسئولان بايد قدردان زحمات شما عزيزان به عنوان ناظران آگاه باشند. توفيق و تعالي روزافزونتان را مسألت دارم.

اميد دارم در  راستاي اعتلاي فرهنگ مطالعه و ترغيب مردم به كتابخواني با دو بال انديشه و ايمان، گام هاي مستحكم و مطمئني در مسير توسعه  فرهنگي كشور برداريد.»


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *